SKU: SSTSD48A
0 In Your Cart   →
Go Straight to Checkout
Truck Freight Required
Description
Phoenix 48" Stainless Steel Toolbox with a Polished Stainless Steel Door. This Toolbox is All 13 Gauge Construction Using the Highest Quality Materials and Technique to Create a Smooth Mirror-Like with no Unsightly Cross-Breaks.
  • Old Part Number: SSTSD48
  • Eberhard Evolution Latch
  • 2mm SS Polished Body
  • 1.5mm SS Polished Door