SKU: PGD168LNT
0 In Your Cart   →
Go Straight to Checkout
Qualifies for Free Shipping
Description
Phoenix Lugnut Cover with Jam Nut for the GD816 Set [Simulator Part].
  • 7/8" I.D. x 1 5/8" tall
  • Small O.D. stud extender
  • Old Part Number: 1908089
  • Length: 1.68"
  • Width: 1"
  • Inside Diameter: 0.84"